Úvod > Aktivity > Památka na celý život aneb ročenky na naší škole

Památka na celý život aneb ročenky na naší škole

26.6.2011 - Ivo Pisařovic

Nedávno prošel studentským parlamentem návrh na vytvoření ročenek na konci každého školního roku, které by byly dostupné pro studenty našeho gymnázia, jako památka na uplynulý školní rok a příležitost zachovat si tak svoje vzpomínky i o mnoho let později.

Ročenky by vypadaly jako knihy, ve kterých by byly fotky ze všech akcí školního roku, jako například maturitní plesy, taneční, prodloužená, závěrečná, den otevřených dveří atd. a samozřejmě by se také daly proložit různými fotkami ze školy, fotkami maturantů, fotkami ze sportovních utkání a tak. Kdo by chtěl, tak by si tam mohl nechat dát nějakou svoji oblíbenou fotku nebo fotku třídy s nějakým citátem, ale to záleží už na každém. Vzhledem k tomu, kolik je z této školy za jeden rok skvělých fotek, byla by škoda nedat nadějným fotografům příležitost se zvěčnit v této knize, která může být pro každého z vás památkou na celý život. Pokud byste jako studenti souhlasili s tímto návrhem, mohlo by se začít už od příštího školního roku pracovat na obsahu a vzhledu a ke konci roku by si každý student mohl ročenku objednat, když bude chtít, a prodávaly by se krátce před koncem školního roku nebo na začátku toho následujícího.

Záleží to ovšem pouze na vás. Je to pouze počáteční návrh, který se dá ještě různě upravit v závislosti na vás a zatím není nijak detailně náplánován ani odhlasován, neboť je důležité abyste si to prvně rozmysleli vy. Pokud máte nějaký dotaz, připomínku nebo návrh, uvítáme vše na emailu: mistopredseda.sp@gmail.com.

 


Aktuálně
 
Napište nám!
E-mail pro odpověď:
5 - 3 =   
 


©2020

webmaster: Ivo Pisařovic
editor: Tomáš Čech predseda.sp@gmail.com
Ilus. obrázky: renjith krishnan / FreeDigitalPhotos.net